O nas

Kim jesteśmy i dlaczego warto grać w Cyberpunk 2077 dzięki nam

Polski rynek deweloperski gier od wielu lat przygotowuje dla nas bardzo ciekawe produkcje. Trudno wskazać przełomowy punkt dla rodzimego programowania, lecz z pewnością kamieniami milowymi były takie gry jak Wiedźmin 2, Dead Island, czy Wiedźmin 3. Najnowsza produkcja studia odpowiedzialnego za serię o zmutowanym pogromcy potworów przygotowała dla nas niezwykle ciekawy tytuł łączący RPG z akcją, a mianowicie Cyberpunk 2077. Jednakże, kim jesteśmy i dlaczego warto skorzystać z oferowanej przez nas usługi?

Co nieco o naszych początkach

Grupa odpowiedzialna za przygotowanie scrackowanej wersji gry Cyberpunk 2077 to przede wszystkim pasjonaci gier wideo, które oferowane są na komputery osobiste i konsole. Należy jednak zauważyć, że każdy z nas ma za sobą wiele lat studiów, co pozwoliło nam zgromadzić obszerną wiedzę na temat Technologii Informacyjnej, a niektórym zrobić specjalizację z programowania.

W naszej grupie znajdziecie dużą ilość osób, które oprócz samej nauki zajmowały się także przygotowaniem zabezpieczeń aplikacji. Co prawda nie jest to ten sam poziom co w przypadku gier tak dużych i tak zaawansowanych jak, na przykład, Wiedźmin, lecz doświadczenie z pewnością pomogło. Duża grupa fanów oraz specjaliści od programowania – to właśnie kwintesencja cyberpunk2077-download.pl.

Absolwenci pozostali przyjaciółmi nawet po zakończonej nauce i pomimo pracy w różnych firmach IT, a nawet w różnych miejscowościach, dalej dzielą pasję i uwielbiają najróżniejsze tytuły. Przez te lata pasja nasza tylko się wzmocniła. To jednak najnowsza produkcja przygotowana przez CD Projekt RED zachwyciła nas najbardziej. Z tego właśnie powodu znaleźliście się na naszej stronie w celu zainstalowania Cyberpunk 2077.

Dlaczego my?

Gry przygotowane przez CD Projekt RED od zawsze nas fascynowały. Świetna fabuła, niezwykle dopracowane scenerie, a dodatkowo zaskakująca i bardzo wymagająca oprawa audiowizualna. Wszystkie te elementy sprawiły, że od wielu lat z chęcią wracaliśmy do ich dzieł. Miało to miejsce zarówno w przypadku gry Wiedźmin 2, jak i nowszej edycji. Tak samo było, kiedy autorzy wydali dodatek, a mianowicie Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pokazało to, jak wiele programiści się nauczyli i że wyciągnęli wnioski z poprzednich tytułów.

Pojawienie się jednak nowych systemów zabezpieczających (między innymi Denuvo) doprowadziło wiele grup crackujących do zaprzestania wydawania świeżo co wydanych gier. Ze względu na to, że nasza wiedza programistyczna, a także doświadczenie w tworzeniu zabezpieczeń oraz ich testowaniu była ogromna, postanowiliśmy zrobić coś dla fanów i przygotować naszą własną wersję cracka, który oferuje coś, czego nie sposób znaleźć nigdzie indziej.

Nasz instalator jest inny niż pozostałe. Konkurencja przede wszystkim nie jest w stanie zagwarantować dostępu do pełnej, kompletnie odblokowanej wersji gry. Od wielu miesięcy przygotowywaliśmy się na pojawienie się Cyberpunk 2077, a ostatnie przełożenie gry tylko podsyciło naszą chęć zagrania.

Czym się charakteryzują nasze usługi?

Ze względu na to, że uwielbiamy gry z serii Wiedźmin, zdecydowaliśmy się poświęcić sporo naszego wolnego czasu na przygotowanie w pełni odblokowanej i gotowej do rozruchu gry i najnowszego tytułu studia CD Projekt RED, a mianowicie Cyberpunk 2077. Wszystko zostało stworzone od zera – w tym cały instalator oraz oprogramowanie z nim związane.

Co ciekawe, aby w bezpieczny sposób uruchomić grę i nie martwić się problemami ze zgodnością, nasza grupa programistów poświęciła wiele czasu na usprawnienie kodu źródłowego w taki sposób, aby dostarczona gra była identyczna, co oryginalne wersje, jakie moglibyśmy zakupić w sklepie. Jest to kolejna rzecz, która wyróżnia nas od innych grup crackerskich.

Warto także odnotować, że nie jesteśmy żadnym zespołem, który miałby w jakikolwiek sposób czerpać korzyści z crackowania gier. Jest to nasz własny projekt, przygotowany z miłości do gier, a w szczególności do gier przygotowanych przez tak uznane studio, jakim jest CD Projekt RED. Wszystko to przygotowane zostało nie tylko dla was, ale także dla nas i naszych znajomych, którzy również czekali na pojawienie się tej produkcji.

Sprawdź już teraz i nie czekaj

Przygotowanie tej gry zajęło nam sporo czasu. Jednakże, jesteśmy pewni, że zaprojektowany instalator zaoferuje wam wszystkie niezbędne elementy, aby w pełni się cieszyć z otrzymanej gry. Z tego właśnie względu zachęcamy was wszystkich do sprawdzenia produkcji oraz zrozumienia czemu jesteśmy tak pewni tego oprogramowania.

Miejmy na uwadze fakt, że gra dostarczona jest w zgodności z systemem Windows 10. Zanim zdecydujecie się na pobranie, upewnijcie się, że wasz komputer spełni wymagania gry, szczególnie w tym przypadku. Cyberpunk 2077 to jedna z najciekawszych propozycji w tym roku, dlatego nie zwlekajcie i zapoznajcie się z ofertą!